من مینا قائدی و تعدادی از دوستانم روزگاری مانند خیلی از انسان ها ایام زندگی را به بخور و نمیر و لذت های سطحی گذراندیم و صد البته از این دست و پا زدن های بی هدف در رنج بودیم و از زمانی که قرار گرفتن در مسیر درست رشد و آگاهی هدفمان شد بسیار تلاش کردیم و در افت و خیز شرایط تجربیات ارزشمندی در کوله بار خود گذاشتیم و در نهایت از دل این تجربیات پس از مدتها تحقیق و بررسی در مورد موفقیت در ابعاد مختلف رسالت خود را که همان گسترش سایه توانمندی بر تک تک افراد جامعه در هر شرایطی بود کشف کردیم و اروند توان مینا متولد شد.
این مجموعه با مدیریت مینا قائدی کارشناس ارشد مجموعه علوم تربیتی و مشاوره توانست بسیاری از افراد جامعه و حتی دوستان معلول را به زندگی شایسته ای رهنمون شود. و اکنون شما هم اگر رشته کلاف زندگیتان از دستتان خارج شده و زندگی در ابعاد تحصیلی کاری بر شما سخت می گذرد می توانید روی همراهی این مجموعه حساب کنید در زندگی تان طرحی نو دراندازید.

اروند توان در چه زمینه هایی فعال است؟

اروند توان مینا در حال حاضر در سه زمینه زیر فعال است.

1- ارائه خدمات مشاوره تحصیلی در تمام مقاطع

رزومه کاری:

کادر اروند توان از جمله سرکار خانم مینا قائدی با داشتن ده سال تجربه کار میدانی و مشاوره ای در خدمت شماست.
ایشان مولف کتاب یه لقمه درس با موضوعیت مشاوره تحصیلی اند و تاکنون توانسته اند بیش از ده ها نفر بزرگسال بینا و حتی نابینای بازمانده از تحصیل را به سمت درس و دانشگاه هدایت کنند.

هدف اروند توان در زمینه تحصیلی:

کمک به دانش آموزان و دانشجویان و افراد جویای درس و موفقیت تحصیلی جهت ارتقا خود در امر تحصیل کمک به برنامه ریزی درسی و شناخت ظرفیت خود.
و رفع مشکلات تحصیلی و نگرانی و استرس های تحصیلی و رساندن افراد به خودتنظیمی است.

2- ارائه آموزش هایی جهت رشد فردی بصورت آنلاین و آفلاین و حضوری

طبق گفته سازمان بهداشت جهانی افراد باید ده مهارت اصلی را بیاموزند که مهم ترین آن خود آگاهی است.

اروند توان با ارائه آموزش های خود می تواند به ارتقا فن بیان و ارتباط موثر شما کمک کند می تواند به خودشناسی شما کمک کند.

رزومه:

گروه اروند توان خاصه خانم قائدی سالهاست کارگاه های آموزشی حضوری و ٱنلاین مختلفی جهت شهروندان برگزار کرده است از جمله جهت دانشجویان دانشگاه شیراز و دانشگاه زند و دانشگاه آزاد واحد های مختلف استان و همچنین با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری شیراز کارگاه های مختلف مهارت ارتباطی را برگزار کرده است علاوه بر این 4 دوره آموزش فن بیان را برگزار نموده که از پس آن خروجی کارموزان اکنون در برنامه های رادیویی مختلف ازجمله برنامه روشنا در صدای رادیو فارس مشغول به کار هستند.

3- ارائه مشاوره سازمانی

کارشناسان اروند توان به سازمان های نو پا و با سابقه کمک می کند تا بتوانند شبکه های ارتباطی سازنده ای را برای خود دست و پا کنند چرا که همه چیز ارتباط یک سازمان زمانی موفق است که بتواند شبکه های ارتباطی امن و سازنده ای داشته باشد.

هدف کلی اروند توان 

رشد و توسعه شما برای تجلی پتانسیل هایتان تا جهان بهتری داشته باشیم.

راه های ارتباط با شرکت اروند توان مینا

علاوه بر راه های ارتباط ذکر شده از طریق این فرم هم می توانید با مشاوران «شرکت اروند توان مینا» در ارتباط باشید.

 

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

آدرس : بلوار امیر کبیر چهارراه سرباز خیابان سفیر شمالی خیابان صاحب الامر غربی روبروی کوچه 19 موسسه توانگران طبقه همکف شرکت اروند توان مینا ( خانم قائدی)